Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIR BELEDİYE EŞ BAŞKANI ESNAFI ZİYARET ETTİ

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, beraberinde Iğdır Belediye eş Başkan yardımcısı Yusuf Abay ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek halkla bir araya geldi.Esnafa gerçekleştirdikleri sürpriz ziyaretle halkın sorunlarını yerinde dinleyen Eş Başkan ve beraberindeki heyet, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri not alarak sorunların çözülmesi için ilgili müdürlüklere gerekli talimatların verileceğini belirtti.Ziyaretlerin […]

IĞDIR BELEDİYE EŞ BAŞKANI ESNAFI ZİYARET ETTİ
26 Aralık 2019 - 12:26 'de eklendi.

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, beraberinde Iğdır Belediye eş Başkan yardımcısı Yusuf Abay ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek halkla bir araya geldi.
Esnafa gerçekleştirdikleri sürpriz ziyaretle halkın sorunlarını yerinde dinleyen Eş Başkan ve beraberindeki heyet, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri not alarak sorunların çözülmesi için ilgili müdürlüklere gerekli talimatların verileceğini belirtti.
Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, “Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşmak üzere gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden büyük keyif alıyoruz. Hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Iğdır için bu sohbetlerle çözüm üretiyoruz. Bu şekilde memleketimize en etkili ve hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bundan sonrada aynı anlayışla çalışacağız” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER