Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Belediye Eş Başkanları Dünya Engelliler Haftası Dolayısıyla Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret etti

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle rehabilitasyon merkezini ziyaret eden Eş Başkanları, rehabilitasyon merkezini dezenfekte ettirerek, engelli vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdi. Her bireyin bir engelli adayı olduğunu belirten Eş Başkanları;” engelli vatandaşların hayatlarının kolaylaştırılması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekir. Engelli bir birey olmak sorunlar oluştursa da, en büyük sorun engelliye engel olma […]

Iğdır Belediye Eş Başkanları Dünya Engelliler Haftası Dolayısıyla Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret etti
14 Mayıs 2020 - 11:31 'de eklendi.

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle rehabilitasyon merkezini ziyaret eden Eş Başkanları, rehabilitasyon merkezini dezenfekte ettirerek, engelli vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdi.

Her bireyin bir engelli adayı olduğunu belirten Eş Başkanları;” engelli vatandaşların hayatlarının kolaylaştırılması için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekir. Engelli bir birey olmak sorunlar oluştursa da, en büyük sorun engelliye engel olma sorunudur. Bu sorunların ortadan kalkması için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER