Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIR BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI FESTİVAL AÇILIŞINA KATILDI

2016 yılından bu güne kadar yapılan ve yöresel ürünlerin sergilendiği; 4. ”Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 2019” bu yıl da. 9 – 15 Aralık tarihleri arasında KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER PLATFORMU ve Iğdır Belediyesi Katkılarıyla, Tarih, kültür ve organik ürünleri her yönüyle yerel değerleri tanıtıldı. TANITIM GÜNLERİNDE KURDELEYİ SİYASİLER KESTİ Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri […]

IĞDIR BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI  FESTİVAL AÇILIŞINA KATILDI
16 Aralık 2019 - 15:22 'de eklendi.
Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Platformu tarafından bu yıl Dördüncüsü düzenlenen Kars Ardahan Iğdır Yöresel Ürünler Kültür Festivali Beylikdüzü meydanında yoğun bir katılımla açılışı yapıldı.
Açılışa Iğdır Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş, Eylem Çelik belediye meclis üyeleri Abdulkadir Özsular, Musa Etreci, İbrahim Batur Katıldı.

2016 yılından bu güne kadar yapılan ve yöresel ürünlerin sergilendiği; 4. ”Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri 2019” bu yıl da. 9 – 15 Aralık tarihleri arasında KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER PLATFORMU ve Iğdır Belediyesi Katkılarıyla, Tarih, kültür ve organik ürünleri her yönüyle yerel değerleri tanıtıldı.
TANITIM GÜNLERİNDE KURDELEYİ SİYASİLER KESTİ
Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri etkinliğinin açılış kurdelesini, Iğdır Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş-Eylem Çelik, Kars Belediye eş Başkanı Ayhan Bilgen ve Türkiye Caferileri lideri Selahattin Özgündüz birlikte kesti.
Eş Başkanlar ve beraberindeki heyet, Iğdır Belediyesi tanıtım çadırında 5 gün boyunca Iğdırlı hemşerileri ile bir araya gelip Iğdır’ın sorunlarını tartıştı. İş İnsanlarının Iğdır’a yatırım yapmaları halinde destek sözü verdi.
Eş Başkan Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik Önümüzdeki yıllarda daha iyi organizasyon sözü verdi.Etkinlik boyunca Hizmet eden personele teşekkür eden eş başkanlar Hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER