Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Belediyesi Koronavirüse Karşı Tedbirler Almaya Devam Ediyor

Iğdır Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin farklı yerlerinde bulunan çöp konteynerleri sabunlu suyla yıkanıyor.Iğdır Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşların daha sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamaları için şehrin farklı yerlerinde bulunan çöp konteynerlerini sabunlu su ile yıkamaya devam ediyor. Iğdır genelinde de eskiyen çöp konteynerlerinin büyük bir kısmı ise yenilendi. Çin’in Vuhan Kenti’nde ortaya […]

Iğdır Belediyesi Koronavirüse Karşı Tedbirler Almaya Devam Ediyor
04 Eylül 2020 - 12:58 'de eklendi.

Iğdır Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin farklı yerlerinde bulunan çöp konteynerleri sabunlu suyla yıkanıyor.
Iğdır Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşların daha sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamaları için şehrin farklı yerlerinde bulunan çöp konteynerlerini sabunlu su ile yıkamaya devam ediyor. Iğdır genelinde de eskiyen çöp konteynerlerinin büyük bir kısmı ise yenilendi. Çin’in Vuhan Kenti’nde ortaya çıkan ve ortalığı kasıp kavuran koronavirüs (Covid-19) dolayısıyla temizliğin daha da önemli olduğu bu günlerde yetkililer, çöpleri konteynerlerin içerisine atılmasını, çevreye gelişi güzel rast gele çöp atılmamasını istediklerini belirttiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER