Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir’den Rektör Alma’ya Nezaket Ziyareti

Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede her iki kurumunda ikili ilişkilere ve işbirliğine sıcak baktıklarının mesajı verildi. Rektör Alma, Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Iğdır Üniversitesi olarak kamu kurum kuruluşlarıyla ikili ilişkileri önemsediklerinin mesajını verdi. Demir […]

Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir’den Rektör Alma’ya Nezaket Ziyareti
10 Eylül 2020 - 12:44 'de eklendi.

Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede her iki kurumunda ikili ilişkilere ve işbirliğine sıcak baktıklarının mesajı verildi.

Rektör Alma, Iğdır Denetimli Serbestlik Müdürü Haydar Demir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Iğdır Üniversitesi olarak kamu kurum kuruluşlarıyla ikili ilişkileri önemsediklerinin mesajını verdi. Demir ise, Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak, Iğdır Üniversitesi ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

Ziyaret,  günün anlamına binen hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER