Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIR İL JANDARMA KAÇAKÇIKLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

            Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan takip ve çalışmalar neticesinde, Karakoyunlu İlçesi Taşburun Köyünde bir şahsın evinde Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararına istinaden yapılan aramada (540) litre kaçak akaryakıt ve (1) adet AK-47 Kalaşnikof piyade tüfeği, (163) adet 7,62mm fişek ve (3) adet şarjör ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır.             Devletin […]

IĞDIR İL JANDARMA KAÇAKÇIKLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR
07 Eylül 2020 - 19:16 'de eklendi.

            Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan takip ve çalışmalar neticesinde, Karakoyunlu İlçesi Taşburun Köyünde bir şahsın evinde Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararına istinaden yapılan aramada (540) litre kaçak akaryakıt ve (1) adet AK-47 Kalaşnikof piyade tüfeği, (163) adet 7,62mm fişek ve (3) adet şarjör ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır.

            Devletin ve Milletin menfaatlerini korumak için, kazancı ile yasadışı örgütlere mali kaynak sağlayan, kaçakçılık faaliyetleriyle olan mücadelemiz mesai mefhumu gözetmeksizin kararlılıkla devam edecektir. ” denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER