Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIR İLİNDE FAALİYETTE OLAN KESİMHANELER İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZKAN YOLCU TARAFINDAN DENETLENDİ

Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü teknik personellerince mevzuatlar çerçevesinde rutin ve pandemi dolayısı ile yapılan kontrol ve denetimlerin yanı sıra İl Sağlık Müdürü Özkan YOLCU tarafından da kesimhaneler aralıksız olarak denetlendi. Yine bu denetimlerden birini gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Özkan YOLCU sabahın erken saatlerinde yoğun olan kesimhanelerin bütün bölümlerini inceleyerek, kesimhanelerdeki teknik, hijyen, temizlik kurallarına ve […]

IĞDIR İLİNDE FAALİYETTE OLAN KESİMHANELER İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖZKAN YOLCU TARAFINDAN DENETLENDİ
26 Eylül 2020 - 12:24 'de eklendi.

Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü teknik personellerince mevzuatlar çerçevesinde rutin ve pandemi dolayısı ile yapılan kontrol ve denetimlerin yanı sıra İl Sağlık Müdürü Özkan YOLCU tarafından da kesimhaneler aralıksız olarak denetlendi.

Yine bu denetimlerden birini gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Özkan YOLCU sabahın erken saatlerinde yoğun olan kesimhanelerin bütün bölümlerini inceleyerek, kesimhanelerdeki teknik, hijyen, temizlik kurallarına ve ayrıca Korona Virüs sebebi ile alınmış olan kararlara uyulup uyulmadığı konularında denetim gerçekleştirdi.

        Toplumun sağlığı açısından gıda güvenirliği ve gıdanın mevzuatlar çerçevesinde hazırlanması, vatandaşların sofrasına kadar temizlik ve hijyen kurallarına uyulmasının şart olduğuna vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Özkan YOLCU; “Toplumumuzun sağlığı söz konusu olduğunda mesai ve saat kavramı gözetmeksizin vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Doğruları takdir ettiğimiz gibi, halkın sağlığıyla oynayan ve kurallara uymayanlara da yönetmelik ve mevzuatlar çerçevesinde gerekli işlemler yapılmaktadır” dedi.  

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER