Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Meslek Yüksekokulu Projesi SERKA Desteğine Layık Görüldü

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), yürütücülüğünü Iğdır Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Demirel’in yaptığı ve SPSS ile YEM AMOS analiz programlarının eğitimini içeren Iğdır Meslek Yüksekokulu projesini desteğe layık gördü. SERKA’nın 2020 yılı teknik destek programı III. Dönem başvuruları arasında değerlendirilen Iğdır Meslek Yüksekokulu eğitim programı, TRA2 Bölgesinde uygulanacak 12 proje arasında yer almaya hak kazandı. SPSS […]

Iğdır Meslek Yüksekokulu Projesi SERKA Desteğine Layık Görüldü
15 Temmuz 2020 - 12:43 'de eklendi.

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), yürütücülüğünü Iğdır Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Nilgün Demirel’in yaptığı ve SPSS ile YEM AMOS analiz programlarının eğitimini içeren Iğdır Meslek Yüksekokulu projesini desteğe layık gördü.

SERKA’nın 2020 yılı teknik destek programı III. Dönem başvuruları arasında değerlendirilen Iğdır Meslek Yüksekokulu eğitim programı, TRA2 Bölgesinde uygulanacak 12 proje arasında yer almaya hak kazandı.

SPSS ve YEM AMOS analiz programlarının eğitimini içeren proje ve SERKA desteği hakkında açıklama yapan Iğdır Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Turhan Moç; “Akademisyenlerimizin tez ve makale çalışmaları yürütürken kullanmakta oldukları SPSS ve YEM AMOS programlarının eğitimi, akademik personelimize yönelik olarak 2020 yılı Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilecek ve akademisyenlerimizin bilimsel çalışmalarına büyük katkılar sağlayacaktır.” şeklinde konuştu. Dr. Öğr. Üyesi Moç, önümüzdeki dönemde SERKA iş birliğiyle gerçekleştirilecek yeni eğitim programlarının da hayata geçeceğini belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER