Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Spor Lisesi Türkiye Yarı Finallerinde

Iğdır Spor Lisesi, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Müsabakalarında başarıya doymuyor. Mahalli düzeyde elde ettiği büyük başarıların ardından Bölge Finallerinde de elde ettiği neticelerle başarı çıtasını yükseltemeye devam ediyor. 16 – 20 Şubat Tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenen Genç Kızlar Basketbol Bölge Finallerinde grubundaki tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Iğdır Spor Lisesi, Türkiye Yarı […]

Iğdır Spor Lisesi Türkiye Yarı Finallerinde
25 Şubat 2020 - 17:34 'de eklendi.

Iğdır Spor Lisesi, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Müsabakalarında başarıya doymuyor. Mahalli düzeyde elde ettiği büyük başarıların ardından Bölge Finallerinde de elde ettiği neticelerle başarı çıtasını yükseltemeye devam ediyor. 
16 – 20 Şubat Tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenen Genç Kızlar Basketbol Bölge Finallerinde grubundaki tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Iğdır Spor Lisesi, Türkiye Yarı Finallerinde mücadele edecek. 
Basketboldaki bu başarıdan sonra bir başarı öyküsünü de Futbolda yazan okulumuz, Siirt’te 19 – 20 Şubat tarihleri arasında oynanan Genç Erkekler Futbol Bölge Finallerinde zorlu rakiplerle karşılaşmasına rağmen grubundaki maçların tamamını kazandı ve Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Yarı Finallerinde mücadele etmeye hak kazandı. 
Iğdır Spor Lisesi bundan sonraki süreçte de Bölge Finallerinde ve Türkiye Yarı Finallerinde mücadele etmeye devam edecek. Bir yandan Hentbolda Genç Erkekler ve Genç Kızlar Bölge Şampiyonasına hazırlanan okulumuz, öte yandan futbol ve basketbolda Türkiye Yarı Final müsabakalarına hazırlanmaktadır. 
Iğdırımızın spordaki gurur vesilesi okulumuza başarılar diler, tüm Iğdır’lıları okulumuza destek olmaya davet ediyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER