Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Üniversitesi, İki Üniversite İle Daha Farabi Anlaşması Yaptı

Farabi Değişim Programı kapsamında Iğdır Üniversitesi ile İzmir Demokrasi Üniversitesi ve Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi arasında anlaşmalar yapıldı.Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın girişimleri ve Iğdır Üniversitesi Farabi Ofisinin çalışmaları sonucunda yapılan anlaşmalar ile Farabi Değişim Programı kapsamında işbirliği yapılan üniversite sayısı 85’e ulaştı.Yapılan anlaşmalar neticesinde; Iğdır Üniversitesi ile İzmir Demokrasi ve […]

Iğdır Üniversitesi, İki Üniversite İle Daha Farabi Anlaşması Yaptı
20 Aralık 2019 - 15:43 'de eklendi.

Farabi Değişim Programı kapsamında Iğdır Üniversitesi ile İzmir Demokrasi Üniversitesi ve Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi arasında anlaşmalar yapıldı.
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın girişimleri ve Iğdır Üniversitesi Farabi Ofisinin çalışmaları sonucunda yapılan anlaşmalar ile Farabi Değişim Programı kapsamında işbirliği yapılan üniversite sayısı 85’e ulaştı.
Yapılan anlaşmalar neticesinde; Iğdır Üniversitesi ile İzmir Demokrasi ve Bandırma On Yedi Eylül üniversiteleri arasında karşılıklı olarak lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin değişimi gerçekleşecek. Belirlenen bölümlerde başvuru şartlarını sağlayan öğrenciler, ilk yarıyılı yahut iki yarıyılı birden anlaşmalı üniversitelerde geçirebilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER