Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Üniversitesi İle Azerbaycan Teknik Üniversitesi

Iğdır Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan’daki temasları sırasında Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan Teknik Üniversitesi arasında ikili diploma anlaşması imzaladı. Azerbaycan Milli İlimler Akademisi’nin davetlisi olarak gittiği Azerbaycan’da Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan üniversiteleri arasındaki iş birliği olanaklarını değerlendiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan Teknik Üniversitesi ile ikili diploma anlaşması imzaladı. […]

Iğdır Üniversitesi İle Azerbaycan Teknik Üniversitesi
08 Ekim 2019 - 16:16 'de eklendi.

Iğdır Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan’daki temasları sırasında Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan Teknik Üniversitesi arasında ikili diploma anlaşması imzaladı.
Azerbaycan Milli İlimler Akademisi’nin davetlisi olarak gittiği Azerbaycan’da Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan üniversiteleri arasındaki iş birliği olanaklarını değerlendiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan Teknik Üniversitesi ile ikili diploma anlaşması imzaladı.
Azerbaycan Milli İlimler Akademisi ile ikili diploma anlaşması imzalayan Rektör Alma’nın, Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan üniversiteleri arasında iş birliği tesis eden ikinci adımı; Iğdır Üniversitesi ile Azerbaycan Teknik Üniversitesi arasında ikili diploma anlaşması imzalamak oldu.
İkili diploma anlaşmasının imza töreninde, Iğdır Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Azerbaycan Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Subhan Namazov hazır bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER