Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Üniversitesi Tanıtım Standı Kurdu

Iğdır Üniversitesi, 23–29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak üniversite tercih dönemi nedeniyle Iğdır Vali Yolunda tanıtım standı kurdu. Tanıtım standında Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Genel Sekreter Nedim Duman ve akademik personeller, tercihde bulunacak olan öğrencilere bölümler ve üniversitede hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi. Iğdır Üniversitesinde görevli akademisyenlerin standı ziyarete gelen öğrencilere […]

Iğdır Üniversitesi Tanıtım Standı Kurdu
23 Temmuz 2019 - 17:06 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi, 23–29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak üniversite tercih dönemi nedeniyle Iğdır Vali Yolunda tanıtım standı kurdu. Tanıtım standında Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Genel Sekreter Nedim Duman ve akademik personeller, tercihde bulunacak olan öğrencilere bölümler ve üniversitede hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi.
Iğdır Üniversitesinde görevli akademisyenlerin standı ziyarete gelen öğrencilere Iğdır Üniversitesini tanıtarak kendilerine tanıtım broşürü ve tanıtım katalogları takdim ederken; 26 Temmuz Cuma gününe kadar farklı fakültelerden ve yüksekokullardan akademisyenler stantta görev yaparak öğrencilere tercih döneminde yardımcı olmaya çalışacak. Tercih süresi içerisinde üniversiteler hakkında araştırmalar yapan ve bilgi almaya çalışan öğrenciler; bu tür standların kendileri için çok önemli olduğunu, tercih sürecinde Iğdır Üniversitesi’nin verdiği eğitim-öğretim hizmetleri, olanaklar, teknik altyapı ve fiziki donanım hakkında bilgi sahibi olduklarını dile getirdiler.
Ayrıca Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yolu’nda İstanbul Aydın Üniversitesi’nin kurduğu tanıtım standını da ziyaret etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER