Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Üniversitesi YÖK’ün Yükseköğretim Dergisinde Yer Aldı

Iğdır Üniversitesi, YÖK tarafından çıkarılan Yükseköğretim Dergisinin 18. sayısında tanıtıldı.Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) yükseköğretimle ilgili konu ve başlıklara yer verdiği Yükseköğretim Dergisinin 18. sayısında Iğdır Üniversitesi de yer aldı.Yükseköğretim Dergisinde yer bulan ve konumu, kurumsal yapısı, eğitim faaliyetleriyle Iğdır Üniversitesinin tanıtıldığı makalede, Üniversitemizin çok sayıda projesi de ayrı başlıklar altında işlendi. Üniversitemizin, Yükseköğretim Dergisinde ayrı başlıklar […]

Iğdır Üniversitesi YÖK’ün Yükseköğretim Dergisinde Yer Aldı
23 Ekim 2020 - 12:18 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi, YÖK tarafından çıkarılan Yükseköğretim Dergisinin 18. sayısında tanıtıldı.
Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) yükseköğretimle ilgili konu ve başlıklara yer verdiği Yükseköğretim Dergisinin 18. sayısında Iğdır Üniversitesi de yer aldı.
Yükseköğretim Dergisinde yer bulan ve konumu, kurumsal yapısı, eğitim faaliyetleriyle Iğdır Üniversitesinin tanıtıldığı makalede, Üniversitemizin çok sayıda projesi de ayrı başlıklar altında işlendi. Üniversitemizin, Yükseköğretim Dergisinde ayrı başlıklar altında yer bulan proje ve birimleri şunlar oldu; Güneş Enerjisi Santrali, Mock-Up Sınıfı, Temel Sağlık Bilimleri Simülasyon Laboratuvarı, Tuz Terapi Odaları, ALUM Laboratuvarı, BESYO, Hayvan Hastanesi, Aşçılık Sınıfı, Bal Ormanı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER