Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açıldı

Iğdır Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde ” Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açılması” teklifi Yüksek Öğretim Kanunu(YÖK) tarafından kabul edildi. Iğdır Üniversitesi, eğitim kalitesini yükseltmeye dönük çalışmaların yanı sıra öğrenci sayısını arttırma faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. 2020-2021 eğitim- öğretim döneminde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde ” Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açılması” teklifi […]

Iğdır Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açıldı
24 Ağustos 2020 - 10:40 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde ” Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açılması” teklifi Yüksek Öğretim Kanunu(YÖK) tarafından kabul edildi.

Iğdır Üniversitesi, eğitim kalitesini yükseltmeye dönük çalışmaların yanı sıra öğrenci sayısını arttırma faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. 2020-2021 eğitim- öğretim döneminde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü bünyesinde ” Beden Eğitimi ve Spor Doktora Programı Açılması” teklifi Yüksek Öğretim Kanunu(YÖK) tarafından kabul edildi. Söz konusu yeni açılan doktora programı hakkında açıklamalarda bulunan Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversite olarak yüksek lisans ve doktora programlarının açılması ve eğitim kalitesinin yükseltilmesi yönündeki çalışmaların bundan sonraki süreçte de devam edeceğinin mesajını verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER