Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIR VALİLİĞİNDEN VATANDAŞLARA UYARI

Iğdır Valiliği yaptığı yazılı uyarıda, son günlerde bazı art niyetli kişilerin, Valimiz Sayın H. Engin Sarıibrahim’in ismini kullanarak dolandırıcılık yaptığı yönde Iğdırlıları uyardı. “Son günlerde bazı art niyetli kişilerin, Valimiz Sayın H. Engin Sarıibrahim’in ismini kullanarak telefonla aradıkları ya da evlerine gittikleri iş adamlarına ve vatandaşlarımıza “Engelli ve yardıma muhtaç kişilere yardım topluyoruz, tekerlekli sandalye, akülü […]

IĞDIR VALİLİĞİNDEN VATANDAŞLARA UYARI
01 Eylül 2020 - 21:14 'de eklendi.

Iğdır Valiliği yaptığı yazılı uyarıda, son günlerde bazı art niyetli kişilerin, Valimiz Sayın H. Engin Sarıibrahim’in ismini kullanarak dolandırıcılık yaptığı yönde Iğdırlıları uyardı.

“Son günlerde bazı art niyetli kişilerin, Valimiz Sayın H. Engin Sarıibrahim’in ismini kullanarak telefonla aradıkları ya da evlerine gittikleri iş adamlarına ve vatandaşlarımıza “Engelli ve yardıma muhtaç kişilere yardım topluyoruz, tekerlekli sandalye, akülü araba kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz” şeklinde dolandırıcılık girişiminde bulunduklarını üzülerek duymaktayız.
Vatandaşlarımızın bu tür taleplere itibar etmemeleri, bu gibi durumlarda derhal 155 Polis, 156 Jandarma ya da Iğdır Valiliğimize ait (0476 227 65 35 – 0476 227 66 25 – 0476 227 16 68) numaralı telefonları arayarak bilgi paylaşmaları önem arz etmektedir. ” şeklinde uyarıda bulunuldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER