Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır’da Sınır Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığındaki Türkiye Cumhuriyeti heyeti, Maku Hudut Komiseri Albay Şirzad Hacızadeh başkanlığındaki İran İslam Cumhuriyeti heyeti ile Iğdır Valiliği Toplantı Salonunda bir araya geldi. Vali Sn. Enver Ünlü, toplantı sonrası yaptığı konuşmada; “Bugün hem Mutat toplantımızı, hem de olağanüstü toplantımızı gerçekleştirdik.Son dönemde alınan etkin tedbirler neticesinde her türlü kaçakçılık faaliyetini ve […]

Iğdır’da Sınır Güvenliği Toplantısı Yapıldı
04 Eylül 2019 - 17:13 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığındaki Türkiye Cumhuriyeti heyeti, Maku Hudut Komiseri Albay Şirzad Hacızadeh başkanlığındaki İran İslam Cumhuriyeti heyeti ile Iğdır Valiliği Toplantı Salonunda bir araya geldi.
Vali Sn. Enver Ünlü, toplantı sonrası yaptığı konuşmada; “Bugün hem Mutat toplantımızı, hem de olağanüstü toplantımızı gerçekleştirdik.Son dönemde alınan etkin tedbirler neticesinde her türlü kaçakçılık faaliyetini ve terörle mücadele konusundaki elde ettiğimiz mesafeyi görüştük. Tabi bunun yanında her türlü sosyal, ekonomik, kültürel ilişkileri de görüştük. Mevcut iyi komşuluk ilişkilerimizin daha da artarak devamını temenni ediyor, değerli Hudut Komiseri Şirzad Albayımı ve değerli heyetini Iğdır’da ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti şahsım ve heyetim adına, ilimiz adına ifade ederek kendilerine hoş geldiniz diyorum.” şeklinde sözlerini tamamladı.
Toplantı, heyetler tarafından karşılıklı yapılan hediye takdimlerinin ardından son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER