Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır’ın LGS Başarısı Yükseldi

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda yapılan çalışmalar, öğrencilerin başarı durumları,yaz ayında yapılması gereken çalışma,onarım okulların eksikleri yeni öğretim yılına okulların hazırlanması konuları ele […]

Iğdır’ın LGS Başarısı Yükseldi
10 Temmuz 2019 - 18:17 'de eklendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı.
Toplantıda yapılan çalışmalar, öğrencilerin başarı durumları,yaz ayında yapılması gereken çalışma,onarım okulların eksikleri yeni öğretim yılına okulların hazırlanması konuları ele alındı.
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,”Bu sene başarılı bir yıl geçirdik. Türkiye sıralamasında LGS de başarımız yükseldi. Başarımızı Önümüzdeki Öğretim yılında daha ileri seviyeye çıkaracağız. Bunu hep beraber yapacağız Okullarımız 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılına şimdiden hazır hale gelmelidir. Her ilçe çalışmalarını bu şekilde yürütsün eksikleri gidersin “dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER