Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Iğdır’lı Hayırsever İş adamından Örnek Davranış

Kars’ın Kağızman ilçesinde yaşayan bir vatandaşa Iğdırlı hayırsever iş adamı Korkmaz Korkusuz tarafında akülü araba hediye edildi. Kağızman’da yaşayan engelli  vatandaş hayırsever iş adamı Korkmaz Korkusuz’a teşekkür etti. Engelli vatandaşı ziyaret edip hediyesini veren Korkusuz bölgede yardıma muhtaç olan birçok kişinin var olduğunu söyleyerek yardımda bulunmaya devam edeceğini ifade etti. Hediyesini alan vatandaş da bundan […]

Iğdır’lı Hayırsever İş adamından Örnek Davranış
02 Kasım 2020 - 15:01 'de eklendi.

Kars’ın Kağızman ilçesinde yaşayan bir vatandaşa Iğdırlı hayırsever iş adamı Korkmaz Korkusuz tarafında akülü araba hediye edildi.

Kağızman’da yaşayan engelli  vatandaş hayırsever iş adamı Korkmaz Korkusuz’a teşekkür etti. Engelli vatandaşı ziyaret edip hediyesini veren Korkusuz bölgede yardıma muhtaç olan birçok kişinin var olduğunu söyleyerek yardımda bulunmaya devam edeceğini ifade etti. Hediyesini alan vatandaş da bundan sonra yaşamımın daha kolay olacağını belirterek dışarı çıkıp gezmek için sabırsızlandığını ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek istediğini ifade etti.

Ayrıca Korkusuz, Iğdır ve Kars’ın Kağızman ilçesinde birçok aileyi ziyaret edip ihtiyaç sahibi ailelere de gıda yardımın bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER