Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

IĞDIRLILAR NEVRUZ EREZ’İN İSMİNİN ONURE OLMASINI İSTİYOR

Iğdırlı vatandaşlar, Iğdır Devlet Hastanesi’nin ismini Iğdırlı Yiğit Dr Nevruz Erez ismi ile değiştirilmesini istiyor. Geçtiğimiz günlerde covid-19 hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden ilimiz ve ülkemizin birçok yerlerinde görevini seve seve yapan Yiğit Dr. Nevruz Erez’in isminin ilimizde bir hatıra olarak bırakılması için “Iğdır devlet hastanesi” yerine “Iğdır Nevruz EREZ Devlet hastanesi” olarak değiştirilmesini istiyor. Atatürk […]

IĞDIRLILAR NEVRUZ EREZ’İN İSMİNİN ONURE OLMASINI İSTİYOR
12 Eylül 2020 - 12:55 'de eklendi.

Iğdırlı vatandaşlar, Iğdır Devlet Hastanesi’nin ismini Iğdırlı Yiğit Dr Nevruz Erez ismi ile değiştirilmesini istiyor.

Geçtiğimiz günlerde covid-19 hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden ilimiz ve ülkemizin birçok yerlerinde görevini seve seve yapan Yiğit Dr. Nevruz Erez’in isminin ilimizde bir hatıra olarak bırakılması için “Iğdır devlet hastanesi” yerine “Iğdır Nevruz EREZ Devlet hastanesi” olarak değiştirilmesini istiyor.

Atatürk Mahallesi Muhtarı Servet Gürel’in başlattığı bu kampanyaya yaklaşık 238 dilekçe toplandı. Muhtar Gürel ile yaptığımız görüşme sonucu:
“Covid -19 hastalığı sebebiyle kapı kapı dolaşamıyoruz, insanlara fazla ulaşamıyoruz fakat biz Eminiz ki Iğdır’daki merhum doktorumuz Nevruz Erez’i tanıyan her bireyin bu dilekçeye canı gönülden imza atacağının farkındayız, bilincindeyiz. Bu konuda da devlet yetkililerimizin bu talebimizi kabul etmeleri hem bizleri sevindirecek, hem de devletimize yıllarca hizmet eden merhum doktorumuzun ailesine de büyük bir onur katacaklarını bilmelerini isteriz” ded.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER