Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

İL ÖZEL İDARESİNDE YANGIN TATBİKATI

Iğdır İl Özel İdaresi makine park sahasında görev yapan personellere yönelik İnsan Kaynakları Eğitim Şube Müdürlüğüne bağlı İş Sağlığı Güvenliği birimi koordinesinde yangın tatbikatı yapıldı. Hizmet binasında verilen alarmla, Temsili yakılan ateşlerin söndürülmesine Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Bulut, Birim müdürleri ve personelleri, ayrıca o anda hizmet almak için binada bulunan vatandaşlar katıldı. Yapılan tatbikatta […]

İL ÖZEL İDARESİNDE YANGIN TATBİKATI
13 Temmuz 2019 - 16:03 'de eklendi.

Iğdır İl Özel İdaresi makine park sahasında görev yapan personellere yönelik İnsan Kaynakları Eğitim Şube Müdürlüğüne bağlı İş Sağlığı Güvenliği birimi koordinesinde yangın tatbikatı yapıldı.
Hizmet binasında verilen alarmla, Temsili yakılan ateşlerin söndürülmesine Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Bulut, Birim müdürleri ve personelleri, ayrıca o anda hizmet almak için binada bulunan vatandaşlar katıldı.
Yapılan tatbikatta Iğdır Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından İl Özel İdaresi personeline, Tatbikatta gerçekleşen yangın şekilleri gösterilerek İtfaiye ekipleri tarafından yangınların nasıl söndürüleceği ve yangın tüpünün nasıl kullanacağı uygulamalı olarak gösterildi.
6331 Sayılı İş güvenliği kanunu çerçevesin de yılda bir defa acil durum ve bina boşaltması tatbikatlarının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER