Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

İlköğretim Haftası kutlamaları başladı

                 İlköğretim Haftası etkinlikleri korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl buruk başladı           .          14-18 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan İlköğretim Haftası kutlamaları Iğdır’da çelenk töreniyle başladı .            Program  Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Atatürk Büstüne çelenk bıraktıktan sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son […]

İlköğretim Haftası kutlamaları başladı
14 Eylül 2020 - 18:22 'de eklendi.

                 İlköğretim Haftası etkinlikleri korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl buruk başladı           .

         14-18 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan İlköğretim Haftası kutlamaları Iğdır’da çelenk töreniyle başladı .

           Program  Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Atatürk Büstüne çelenk bıraktıktan sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.

          Törene İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Müdür yardımcıları ,şube müdürleri, ve okul müdürleri katıldı.

         Pandemi nedeniyle İlköğretim Haftasını coşkulu bir şekilde kutlayamadıklarını dile getiren Hakan Gönen, “İlköğretim Haftası 14-18 Eylül tarihleri arasında kutlanmaktadır. Ancak pandemi nedeniyle coşkulu bir şekilde maalesef kutlayamadık. Bu sene arzu ettiğimiz şekilde gerçekleşmedi. İnşallah ülke olarak bu hastalıktan kurtuluruz. Daha güzel, daha heyecanlı günlerde bu tür etkinlikleri kutlayacağımızı ümit ediyorum.İnşallah önümüzde hafta anaokulları ve ilk okullarında oryantasyon dönemi de olsa yüz yüze eğitim gerçekleştirilecek. İlk hafta sadece 1 gün, ikinci haftada 2 gün yüz yüze eğitim verilecek. Umut ediyoruz üçüncü hafta ise normal eğitime geçeriz. Bütün okullarımız her yönüyle eğitime hazır. Hiçbir eksiğimiz yok. Tek hedefimiz Çocuklarımızın en ufak sorun yaşamamasıdır. İnşallah daha sağlıklı günlerde eğitim ortamına kavuşmak dileğiyle 2020-2021 eğitim yılının hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER