Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET

İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET
06 Kasım 2019 - 14:46 'de eklendi.
Iğdır’a bağlı Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlköğretim Okulu 4 A sınıfı öğrencilerinin ve Sınıf Öğretmenleri Özkan OĞAN’ın öncülüğünde hayata geçirdikleri “Yaşam Atölyesi Tarım İzcileri” projeleri kapsamında, çocuklara tarım ve hayvancılık sevgisini aşılayarak teşvik etmek amacı ile İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU’yu ziyaret ettiler.
          Tarım ve Hayvancılık şehri olan Iğdır’da tarımın geleceği için çok önem arz eden genç nesillerin, çocukların toprakla, tarımla, hayvancılıkla tanışması bu sektörlere yabancı kalmayarak tanıması için düzenlenen ziyarette çocuklarla sohbet eden İl Müdürü Özkan YOLCU; “Gelecek gençlerimizindir, çocuklarımızındır. Bizim yaptığımız işleri gelecekte sizler yapacaksınız. Bu koltuklara sizler oturarak Iğdır ve Ülkemiz tarımına sizler yön vereceksiniz. 
Bunları yapmanın yolu da derslere iyi çalışmaktan geçer. Doğayı ve hayvanları sevmek tarımın en vazgeçilmezidir. Bu projeyi hayata geçiren ve pırıl pırıl olan bu çocuklarımıza tarım, ziraat ve doğa sevgisi aşılayan hocamız Özkan OĞAN’a da ayrıca teşekkür eder başarılı çalışmalar dilerim” dedi. 
          Ziyaret sonrası çocuklara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü serası gezdirildi. İl Müdürlüğümüz serasında hasadı devam eden kıvırcık marulların hasadı çocuklara da yaptırılarak kendilerine hediye edildi.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER