Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Jandarmadan Operasyon: 7 Gözaltı

 Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ve kaçakçılıkla etkin mücadele kapsamında; 03-05 Ekim 2020 tarihleri arasında Suveren Jandarma daimi arama ve yol kontrol noktasında yapılan kontrol ve aramalar neticesinde; şüphelenilen dört (4) araçta toplam (12,5) gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ve (408) paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili olarak (7) şüpheli hakkında adli işlem […]

Jandarmadan Operasyon:  7 Gözaltı
08 Ekim 2020 - 11:57 'de eklendi.

 Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ve kaçakçılıkla etkin mücadele kapsamında; 03-05 Ekim 2020 tarihleri arasında Suveren Jandarma daimi arama ve yol kontrol noktasında yapılan kontrol ve aramalar neticesinde; şüphelenilen dört (4) araçta toplam (12,5) gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ve (408) paket kaçak sigara ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili olarak (7) şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.
            Devletin ve Milletin menfaatlerini korumak için, kazancı ile yasadışı örgütlere mali kaynak sağlayan, kaçakçılık faaliyetleriyle olan mücadelemiz mesai mefhumu gözetmeksizin kararlılıkla devam edecektir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER