Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

KAIDER’den anlamlı yardımlar

2017 yılında Pendik’te kurulun Kars,Ardahan,Iğdır (KAIDER) derneği yeni kurulmuş olmasına rağmen kendi öz kaynakları ile yapmış oldukları güzel eserleri coğrafyamızın çocuklarıyla buluşturmaya devam ediyorlar.Her sene farklı okullara kırtasiye malzemesi,çanta,giyim vs.gibi temel ihtiyaçların dağıtımını yapan KAIDER,Ramazan aylarınıda boş geçmeyerek yardım kolilerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırarak hayır duası alıyorlar . Derneğin Iğdır temsilcisi ve Tuzluca köylere hizmet […]

KAIDER’den anlamlı yardımlar
29 Ağustos 2020 - 13:17 'de eklendi.

2017 yılında Pendik’te kurulun Kars,Ardahan,Iğdır (KAIDER) derneği yeni kurulmuş olmasına rağmen kendi öz kaynakları ile yapmış oldukları güzel eserleri coğrafyamızın çocuklarıyla buluşturmaya devam ediyorlar.
Her sene farklı okullara kırtasiye malzemesi,çanta,giyim vs.gibi temel ihtiyaçların dağıtımını yapan KAIDER,Ramazan aylarınıda boş geçmeyerek yardım kolilerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırarak hayır duası alıyorlar .

Derneğin Iğdır temsilcisi ve Tuzluca köylere hizmet götürme birliği müdürü Sayın  Faruk Korkusuz, yaptıkları yardımların mutluluğunu sosyal medya hesabından şu şekilde paylaştı:
“Mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum,Pendik’te faaliyet gösteren,Kars Ardahan Iğdır (KAIDER) Derneğimizin katkılarıyla kurulan Şehit üsteğmen Hakan ÖZKANER Orta Okulu spor odasının  açılışını Kaymakamımız Sayın Salih ÇİĞDEM Garnizon komutanımız ,Emniyet müdürümüz,Milli Eğitim Müdürümüz ve okul idarecilerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Açılışa İstanbuldan gelen Dernek başkanımız Sayın Özcan ÖFEKLER ve değerli yönetimine ilçemize kazandırmış oldukları bu güzel eser için çok teşekkür ediyorum. her sene farklı güzelliklerle Tuzlucamızda yüreklere dokunan KAIDER yönetimi bu sene çocuklarımızı yine unutmadılar, hassasiyetlerinden dolayı şahsım ve ilçemiz adına KAIDER yönetimine ve katılım sağlayan sayın kaymakamımız başta olmak üzere tüm protokole bir kez daha çok teşekkür ediyorum.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER