Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

KAMUOYUNA DUYURULUR

Iğdır Belediye başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un adı kullanılarak telefonla para ve yardım taleplerinde bulunan kişilerin olduğu,bu kişiler tarafından işletme sahipleri ve iş insanlarının arandığı hususunda bilgiler alınmıştır.Esnaf ve vatandaşlardan Iğdır Belediye başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un şahsı ve belediye adına herhangi bir sebeple,Para talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.Iğdır Belediyesi,kanunların elverdiği sınırlar içinde kurumsal […]

KAMUOYUNA DUYURULUR
23 Mart 2020 - 13:09 'de eklendi.

Iğdır Belediye başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un adı kullanılarak telefonla para ve yardım taleplerinde bulunan kişilerin olduğu,bu kişiler tarafından işletme sahipleri ve iş insanlarının arandığı hususunda bilgiler alınmıştır.
Esnaf ve vatandaşlardan Iğdır Belediye başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un şahsı ve belediye adına herhangi bir sebeple,Para talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
Iğdır Belediyesi,kanunların elverdiği sınırlar içinde kurumsal kimliği dışında hiç bir ferdi yardım kampanyasının içinde yer almamaktadır.
Bu tür dolandırıcılık girişimlerine itibar edilmemesi hususunda vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını,durumu derhal güvenlik güçlerine bildirmeleri önemle rica olunur.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER