Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Kızılay Butik Evi Açıldı

Iğdır Üniversitesi ile Türk Kızılay Iğdır Şubesi arasında imzalanan Kızılay Butik İşbirliği Protokolü kapsamında Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Mediko Sosyal binasında ihtiyaç sahipleri için Türk Kızılay Butik Evi açıldı. Butik Evi’nin açılış törenine Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Yunus Koç, Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Iğdır İl […]

Kızılay Butik Evi Açıldı
12 Ekim 2019 - 15:35 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi ile Türk Kızılay Iğdır Şubesi arasında imzalanan Kızılay Butik İşbirliği Protokolü kapsamında Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Mediko Sosyal binasında ihtiyaç sahipleri için Türk Kızılay Butik Evi açıldı.
Butik Evi’nin açılış törenine Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Yunus Koç, Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Iğdır İl Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Çelebi, Kızılay Iğdır Şubesi Başkanı Asım Tülay, kamu kurum amirleri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Açılış töreninde Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Yunus Koç, Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can birer konuşma yaptı. Rektör Alma konuşmasında, üniversite olarak her alanda olduğu gibi sosyal yardım projeleri kapsamında da gerekli çalışmaları yürüttüklerini belirterek, Kızılay Butik Evi projesi sayesinde Kızılay ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Açılışı yapılan Kızılay Butik Evi’nde, ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet dağıtımı yapıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER