Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

KORONA VİRÜS NEDENİYLE POLİS HAFTASI BURUK KUTLANDI

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. Yıl dönümü Iğdır’da Buruk Kutlandı.Iğdır İl Emniyet müdürü Hüseyin Göllüce ve Şube Müdürleri ,Zübeyde hanım bulvarındaki Atatürk anıtına Çelenk koydu.Törene katılanların Maske takması ve Sosyal mesafeye uyması dikkat çekti.Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Atatürk anıtına çelenk koyan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce,Burada yaptığı konuşmada “Ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs […]

KORONA VİRÜS NEDENİYLE POLİS HAFTASI BURUK KUTLANDI
10 Nisan 2020 - 12:15 'de eklendi.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. Yıl dönümü Iğdır’da Buruk Kutlandı.
Iğdır İl Emniyet müdürü Hüseyin Göllüce ve Şube Müdürleri ,Zübeyde hanım bulvarındaki Atatürk anıtına Çelenk koydu.Törene katılanların Maske takması ve Sosyal mesafeye uyması dikkat çekti.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Atatürk anıtına çelenk koyan İl Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce,Burada yaptığı konuşmada “Ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs belasından ötürü bu yıl 10 Nisan’ı böyle buruk ama yine de teşkilatımızın onuruna, şerefine yakışır bir şekilde kutlayıp Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büstüne çelenk bıraktık.” Koronavirüsle terörle mücadele eder gibi, FETÖ, PKK, DHKP-C, bütün şer odaklarıyla mücadele eder gibi bugün de virüsle mücadele ediyoruz.”
“Yarınlara daha sağlıklı bakabilmek adına,bugün sağlık çalışanlarımız büyük katkı yapmaktadır. Adeta özel harekat timlerinin dağda teröristle çarpıştığı gibi onlar da bugün hastanelerde bu virüsle çarpışmaktalar. Onlar bu virüsle mücadele ederken hastalığı kapmaktalar. Zaman zaman kaybettiğimiz doktorlarımız var, bugün başta onları şükran ve minnetle yad etmek istiyorum. 2015 yılında Iğdır’da 14 şehidimiz mevcut, biz onların nezdinden ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi şükranla ve minnetle anarken gazilerimizi de minnetle anıyoruz.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER