Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

KORSAN MİNÜBÜSE BİNEN YOLCULARA 334 TL PARA CEZASI GELDİ

Iğdır-Taşburun köyü arası taşımacılık yapan minübüs, Kılıçlar mevkii yol kontrol noktasında, yol kontrolü yapan emniyet mensuplarınca durduruldu. Kontrol esnasında içerisinde yaklaşık 15 kişi bulunan ve üzerinde herhangi bir taşımacılık ibaresi bulunmayan minübüs, emniyet mensuplarınca yolcuları indirilerek incelemeye tabii tutuldu.Yapılan incelemeler sonucu minübüsün hususi olduğu, TAŞIMACILIK BELGESİ OLMADIĞI ve KORSAN TAŞIMACILIK YAPTIĞI tespit edildi.Tespit sonucu HUSUSİ […]

KORSAN MİNÜBÜSE BİNEN YOLCULARA 334 TL PARA CEZASI GELDİ
30 Kasım 2019 - 11:59 'de eklendi.

Iğdır-Taşburun köyü arası taşımacılık yapan minübüs, Kılıçlar mevkii yol kontrol noktasında, yol kontrolü yapan emniyet mensuplarınca durduruldu. Kontrol esnasında içerisinde yaklaşık 15 kişi bulunan ve üzerinde herhangi bir taşımacılık ibaresi bulunmayan minübüs, emniyet mensuplarınca yolcuları indirilerek incelemeye tabii tutuldu.
Yapılan incelemeler sonucu minübüsün hususi olduğu, TAŞIMACILIK BELGESİ OLMADIĞI ve KORSAN TAŞIMACILIK YAPTIĞI tespit edildi.
Tespit sonucu HUSUSİ ARACA, KORSAN TAŞIMACILIK YAPTIĞINDAN DOLAYI 5010 TL PARA CEZASI ve 60 GÜN TRAFİKTEN MEN CEZASI,
KORSAN TAŞIMACILIK YAPAN ARACA BİNDİKLERİ İÇİN, YOLCULARA DA karayolları trafik kanunu gereği, 334 TL PARA CEZASI işlemi yapıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER