Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Kur’an Kursundan 15 Temmuz Programı

Iğdır İl Müftülüğü tarafından Yaz Kur’an Kursu öğrencilerinde vatan sevgisi, milli birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek amacıyla “15 Temmuz Kardeşlik Etkinliği “adı altında program düzenlendi.Müftülük konferans salonunda Merkez Kur’an Kursu tarafından düzenlenen programa İl Müftüsü Mustafa TEKİN, öğrenci velileri, Kur’an Kursu öğreticileri ve öğrenciler katıldı. Yaz Kuran Kursunda öğrenim gören öğrencilerin okumuş olduğu Kur’an-ı Kerim […]

Kur’an Kursundan 15 Temmuz Programı
20 Temmuz 2019 - 17:37 'de eklendi.

Iğdır İl Müftülüğü tarafından Yaz Kur’an Kursu öğrencilerinde vatan sevgisi, milli birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek amacıyla “15 Temmuz Kardeşlik Etkinliği “adı altında program düzenlendi.Müftülük konferans salonunda Merkez Kur’an Kursu tarafından düzenlenen programa İl Müftüsü Mustafa TEKİN, öğrenci velileri, Kur’an Kursu öğreticileri ve öğrenciler katıldı.
Yaz Kuran Kursunda öğrenim gören öğrencilerin okumuş olduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda öğrenciler, şiir ve ilahiler okuduktan sonra çeşitli etkinlikler yaptılar.
Öğrencilere yönelik konuşma yapan İl Müftüsü Mustafa Tekin; küçük yaşlarda vatan ve millet sevgisi, milli birlik ve beraberlik duygusunun çocuklara aşılanmasına dikkat çekerek, 15 Temmuz gibi musibetlerin vatanımızdan uzak olması temennisinde bulundu.
Program sonunda tüm öğrencileri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan “Vatanım Her Şeyim” adlı çocuk kitabı hediye edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER