Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM’den 10 Kasım Mesajı

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM, yayınladığı 10 Kasım mesajında Gazi Mustafa Kemal’i ve İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi minnetle andıklarını dile getirdi. Çiğdem; “Onun en büyük eserim dediği Türkiye cumhuriyeti, bugün, dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip bir ülke […]

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM’den 10 Kasım Mesajı
10 Kasım 2020 - 10:43 'de eklendi.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM, yayınladığı 10 Kasım mesajında Gazi Mustafa Kemal’i ve İstiklal savaşımızın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi minnetle andıklarını dile getirdi.

Çiğdem; “Onun en büyük eserim dediği Türkiye cumhuriyeti, bugün, dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip bir ülke konumundadır. Cumhuriyetimizi ve demokrasimizi güçlendirmek için azami gayret sarf edilmektedir. Vefatının yıl dönümü vesilesiyle, Gazi Mustafa Kemal ve İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla anıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER