Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

MEMUR-SEN’DEN VALİ/BELEDİYE BAŞKAN V. SARIİBRAHİM’E ZİYARET

Memur-Sen Iğdır İl Başkanı Erkan ÇİĞDEM ve yönetim kurulu üyeleri Iğdır Valisi/Belediye Başkan V. Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM’i Belediye Başkanlığı Makamında ziyaret etti. İlimizin alt yapı sorunlarını, Covit-19  sürecinde başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kamu çalışanlarının elini taşın altına koyarak sorumluluk aldıklarını ve ve covit-19 gölgesinde eğitim-öğretim süreci üzerine verimli bir görüşme yapıldı.İlimize yapılabilecek […]

MEMUR-SEN’DEN VALİ/BELEDİYE BAŞKAN V. SARIİBRAHİM’E ZİYARET
05 Eylül 2020 - 17:54 'de eklendi.

Memur-Sen Iğdır İl Başkanı Erkan ÇİĞDEM ve yönetim kurulu üyeleri Iğdır Valisi/Belediye Başkan V. Sn. Hüseyin Engin SARIİBRAHİM’i Belediye Başkanlığı Makamında ziyaret etti. İlimizin alt yapı sorunlarını, Covit-19  sürecinde başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kamu çalışanlarının elini taşın altına koyarak sorumluluk aldıklarını ve ve covit-19 gölgesinde eğitim-öğretim süreci üzerine verimli bir görüşme yapıldı.
İlimize yapılabilecek tüm güzel çalışmalarda MEMUR-SEN ailesinin üzerine düşen  göreve hazır olduğunu beyan ederek, karşılıklı temennilerle ziyaret sonlandı. 
Ziyarete Memur-Sen İl Yöneti adına 
1-Erkan ÇİĞDEM Eğitim-Bir-Sen
2-Şebnem YILDIZ Sağlık-Sen
3-Serkan ÇATAK Büro-Memur-Sen 
4-İdiris ARMAĞAN Diyanet-Sen
5- Abbas KARADAĞ BEM-BİR-SEN
6- Murat YILMAZ Toç-Bir-Sen
7- Asım KAYLA Enerji-Bir-Sen
8- Alpay ARIK Birlik-Heber -Sen
9- Kasım KAYA Ulaştırma-Memur-Sen

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER