Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Mevlana Değişim Programı

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversitemiz ile Azerbaycan Devlet Neft ve Sanayi Üniversitesi arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü imzaladı. Azerbaycan Milli İlimler Akademisi’nin davetlisi olarak Azerbaycan’a giden Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan’daki temasları sırasında Üniversitemiz ile Azerbaycan Devlet Neft ve Sanayi Üniversitesi arasında öğrenci ve personel dolaşımını sağlayacak olan ‘Mevlana Değişim […]

Mevlana Değişim Programı
09 Ekim 2019 - 15:08 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversitemiz ile Azerbaycan Devlet Neft ve Sanayi Üniversitesi arasında Mevlana Değişim Programı Protokolü imzaladı.
Azerbaycan Milli İlimler Akademisi’nin davetlisi olarak Azerbaycan’a giden Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Azerbaycan’daki temasları sırasında Üniversitemiz ile Azerbaycan Devlet Neft ve Sanayi Üniversitesi arasında öğrenci ve personel dolaşımını sağlayacak olan ‘Mevlana Değişim Programı Protokolü’nü imzaladı.
İki üniversite arasındaki anlaşmanın imza töreninde, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ile Azerbaycan Devlet Neft ve Sanayi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafig Jamalov hazır bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER