Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ YAŞAR KARADAĞ : ‘ADALET SARAYI VE LOJMANLARIN PROJESİ VE YAPIMI SÖZÜNÜ ALDIK’.

MHP Iğdır Milletvekili Yaşar KARADAĞ bugün Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret etti. Iğdır’ın ihtiyaçlarını dile getiren MHP Milletvekili Yaşar KARADAĞ, ihtiyaçların karşılanması için bakandan destek istedi.MHP Iğdır Milletvekili Yaşar KARADAĞ :”Bugün Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit GÜL’ü makamında ziyaret ettik. Iğdır’ımızın ihtiyacı olan Adalet Sarayı ve Lojmanları konusunda kendisinden destek istedik. Bizi içtenlikle karşılayan […]

MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ YAŞAR KARADAĞ : ‘ADALET SARAYI VE LOJMANLARIN PROJESİ VE YAPIMI SÖZÜNÜ ALDIK’.
14 Eylül 2020 - 21:41 'de eklendi.

MHP Iğdır Milletvekili Yaşar KARADAĞ bugün Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret etti. Iğdır’ın ihtiyaçlarını dile getiren MHP Milletvekili Yaşar KARADAĞ, ihtiyaçların karşılanması için bakandan destek istedi.
MHP Iğdır Milletvekili Yaşar KARADAĞ :”Bugün Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit GÜL’ü makamında ziyaret ettik. Iğdır’ımızın ihtiyacı olan Adalet Sarayı ve Lojmanları konusunda kendisinden destek istedik. Bizi içtenlikle karşılayan Bakanımız, ilimizin ihtiyaçları konusunda gerekli talimatları vererek, en kısa zamanda bitirilmesi sözünü verdi” diye konuştu.
İlgi ve alakalarından dolayı tüm Iğdırlı hemşehrilerimiz adına Sayın Bakanımıza teşekkürlerini sunan Karadağ, “Sayın Bakanımızdan en kısa zamanda taleplerimizin hayata geçirilmesi hususunda söz aldık. İlimize ve memleketimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER