Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN OKULLARI ZİYARET EDİYOR

                   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretlerine devam ediyor. İl  Merkezine, bağlı Şehit Üsteğmen Cevdet  Çiftçi ile İMKB ilk ve Ortaokulunu ziyaret ederek, denetledi.                    Gönen,  Okullarındaki eksikler ve yapılacaklar konusunda okul müdürleri ve öğretmenlerden bilgi aldı.                   Eğitimle […]

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN GÖNEN  OKULLARI ZİYARET EDİYOR
06 Şubat 2019 - 17:53 'de eklendi.

                   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretlerine devam ediyor. İl  Merkezine, bağlı Şehit Üsteğmen Cevdet  Çiftçi ile İMKB ilk ve Ortaokulunu ziyaret ederek, denetledi.

                   Gönen,  Okullarındaki eksikler ve yapılacaklar konusunda okul müdürleri ve öğretmenlerden bilgi aldı.

                  Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerinde bulunduklarını belirten  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. Ardından öğretmenlerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, karşılaşılan aksaklıklar ve uygulamalarla ilgili memnuniyet konularında istişarelerde bulundu, ihtiyaç ve istekleri dinledi, gelen talep ve önerileri büyük bir dikkatle dinledikten sonra okulların tüm birimlerini gezip incelemelerde bulundu.

                   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER