Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Muhtarlar Günü Münasebetiyle…

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün ev sahipliğinde 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle yemek programı düzenlendi. Jandarma Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Iğdır Valisi ile birlikte protokol üyeleri, Merkez, İlçe, Mahalle ve Köy Muhtarları katıldı. Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü programda yaptığı konuşmada; “Muhtarlarımız bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte olup vatandaşlarımızla devlet kurumları arasında köprü […]

Muhtarlar Günü Münasebetiyle…
19 Ekim 2019 - 15:22 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün ev sahipliğinde 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle yemek programı düzenlendi.
Jandarma Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Iğdır Valisi ile birlikte protokol üyeleri, Merkez, İlçe, Mahalle ve Köy Muhtarları katıldı.
Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü programda yaptığı konuşmada; “Muhtarlarımız bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte olup vatandaşlarımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu yıl dördüncüsü’nü kutladığımız 19 Ekim gününün hükümetimiz tarafından Muhtarlar Günü olarak belirlenmesi devletimiz ve hükümetimizce en küçük yerel hizmet birimi olarak muhtarlarımıza verilen önem ve değerin bir göstergesidir. Ben de bu vesile ile tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER