Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Muhtarlar Toplantısı

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü başkanlığında, belirli aralıklarla düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı yapıldı. Iğdır Valiliği toplantı salonunda düzenlenen toplantıya kurum amirleri, merkez, ilçe, mahalle ve köy muhtarları katıldı. Düzenlenen toplantıda, merkez, ilçe, mahalle ve köy muhtarlarının sorumluluk bölgelerindeki sorun ve taleplerini tek tek dinleyen Vali Ünlü, ilgili kurum amirlerine görüşülen sorun ve taleplerin giderilmesi […]

Muhtarlar Toplantısı
26 Eylül 2019 - 16:21 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü başkanlığında, belirli aralıklarla düzenli olarak gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı yapıldı.
Iğdır Valiliği toplantı salonunda düzenlenen toplantıya kurum amirleri, merkez, ilçe, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Düzenlenen toplantıda, merkez, ilçe, mahalle ve köy muhtarlarının sorumluluk bölgelerindeki sorun ve taleplerini tek tek dinleyen Vali Ünlü, ilgili kurum amirlerine görüşülen sorun ve taleplerin giderilmesi konusunda talimatlar verdi. Toplantıda ayrıca muhtarlara, ilimizde yapılan çalışma ve hizmetler ile ilgili olarak güvenlik, eğitim, sağlık, asfalt yapımı ve onarımı, içme suyu, sulama suyu, mera sorunları, taşımalı eğitim, öğrenci sorunları, tarım ve hayvancılık gibi birçok konuda kurum amirleri tarafından kurumlarında yapılan kamu çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER