Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

NECİFE’Yİ ÖLÜME TERK ETMEYELİM!!!

Yaklaşık 1 ay önce Mehmet Nuri BEYGE isimli bir şahıs gazetemize gelerek, kardeşi Necife BEYGE’nin BEYNİNDE TÜMÖR OLDUĞUNU ve bir an önce ameliyat olması gerektiğini fakat maddi imkanlarının olmadığını bildirdi. Sorumluluğumuz gereği, Necife’nin abisiyle beraber Iğdır Valiliğine gittik ve yetkililer ile bazı görüşmeler gerçekleştirdik.Valilik yetkilileri il sağlık müdürlüğü vasıtasıyla konuyu bir an önce çözmek istediler […]

NECİFE’Yİ ÖLÜME TERK ETMEYELİM!!!
25 Ocak 2020 - 16:50 'de eklendi.

Yaklaşık 1 ay önce Mehmet Nuri BEYGE isimli bir şahıs gazetemize gelerek, kardeşi Necife BEYGE’nin BEYNİNDE TÜMÖR OLDUĞUNU ve bir an önce ameliyat olması gerektiğini fakat maddi imkanlarının olmadığını bildirdi.

Sorumluluğumuz gereği, Necife’nin abisiyle beraber Iğdır Valiliğine gittik ve yetkililer ile bazı görüşmeler gerçekleştirdik.
Valilik yetkilileri il sağlık müdürlüğü vasıtasıyla konuyu bir an önce çözmek istediler fakat BEYİNDEKİ TÜMÖR FAZLASIYLA BÜYÜDÜĞÜNDEN Iğdırda’ki hastane şartları Necife’nin ameliyatına imkan oluşturamadı.
Ankara’ya sevk edilen Necife kardeşimiz, SEVK EDİLDİĞİ HASTANE DE BİR ÇÖZÜM BULAMADI.

Ailenin araştırmaları sonucu, beyin ameliyatlarında başarılı bir doktora ulaşabildi. Ulaştıkları hastane özel ve Necife’nin ailesinin de maddi imkanlarının olmamayışı NECİFE’NİN HAYATINI PARAYA BAĞLADI.

Ankarada kardeşini özel hastaneye yatıran ve ameliyat için gerekli meblağı toplama arayışına giren abi Mehmet Nuri BEYGE ile telefonla görüştük.

Abi BEYGE:
“Bizim gözümüz para pulda değil, kardeşim gözümün önünde ölüyor. Allah rızası için bizlere yardım edin. ameliyat parası toplansın yeter. ALLAH RIZASI İÇİN KARDEŞİMİ KURTARIN” dedi.

BEYİN CERRAHI DOKTORA ULAŞTIK.

Özel Ankara Medicana hastanesinde Beyin cerrahı Prof. Dr. Hasan ÇAĞLAR’a ulaşarak yaptığımız görüşme sonucu:

” Kızımız 22 yaşında. Kızımıza zamanında müdahale olsaydı çok kolay bir şekilde çözülür ve iyileşir di. Bu zamana kadar bu kızımıza müdahale edilememesi de ayrı bir soru işareti. Abisi Mehmet BEYGE’ye ameliyat çok riskli diye söyleyip aileyi korkutmuşlar. Beyindeki kitleyi inşallah rahat bir şekilde alacağız. Fakat AİLENİN MADDİ DURUMU HİÇ YOK.
Normal de sadece ameliyatı 80 bin tl tutuyor ama ekibimle birlikte 60 bin tl civarına düşüreceğiz. Ama sadece bununla bitmiyor. Ameliyat sonrası da yaklaşık 6 ay kemoterapi tedavisi görecekleri için toplamda ailenin 200 bin tl gibi bir meblağa ihtiyacı olacak.
Kızımız, kimlerin ihmalleri Sonucu bu duruma geldiğini bilemeyiz ama bir tarafı felç olmuş, kaybedecek 1 günümüz bile kalmadığını söyleyebilirim. Hastanemizde bu hastalıklara yönelik ileri sistemler kullanıyoruz. İnşallah iyileştiririz ” dedi.

HESAP SAHİBİ :MEHMET NURİ BEYGE
BANKA: ZİRAAT BANKASI
İBAN: TR 0200 0100 0150 5075 1365 5003
GSM: 0545 718 42 64

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER