Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Öğretmenlerden Önemli Proje…

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberindeki Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Adnan Ok ve “SERKA ile Benim Dünyam” isimli proje koordinatörü öğretmenler Kader Karaca ve Nagehan Çakmak ile birlikte Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’yü ziyaret etti. Yapılan ziyarette, Vali Sn. Enver Ünlü’nün öncülüğünde, SERKA ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Türkiye’nin ilk kapalı alan çocuk akademisi […]

Öğretmenlerden Önemli Proje…
28 Eylül 2019 - 16:07 'de eklendi.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberindeki Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Adnan Ok ve “SERKA ile Benim Dünyam” isimli proje koordinatörü öğretmenler Kader Karaca ve Nagehan Çakmak ile birlikte Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’yü ziyaret etti.
Yapılan ziyarette, Vali Sn. Enver Ünlü’nün öncülüğünde, SERKA ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Türkiye’nin ilk kapalı alan çocuk akademisi olarak 2023 eğitim vizyonuna uygun bir şekilde hazırlanan “SERKA ile Benim Dünyam” projesi kapsamında projenin aşamaları ve projeyi faaliyete geçirme süreci hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER