Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

OKUL YANINDA FUHUŞ BİNASI

Edinilen bilgiler doğrultusunda;Iğdır ortaokulu yanında bulunan “BEYAZ BİNA” diye anılan bir binada, bazı yabancı uyruklu kadınların EV SATIN ALDIKLARI ve BİNADA FUHUŞ yaptıkları iddia edildi. Okulun hemen yanı başında böyle bir binanın bulunması öğrenci velilerinin tepkisine yol açtı.Yabancı uyruklu bayanların gündüz saatlerinde pencerelerden dışarı çıkarak, okulun bahçesine doğru seslendikleri ve KÜÇÜK YAŞTAKİ ÖĞRENCİLERE ARGO KELİMELER […]

OKUL YANINDA FUHUŞ BİNASI
14 Eylül 2019 - 15:38 'de eklendi.

Edinilen bilgiler doğrultusunda;Iğdır ortaokulu yanında bulunan “BEYAZ BİNA” diye anılan bir binada, bazı yabancı uyruklu kadınların EV SATIN ALDIKLARI ve BİNADA FUHUŞ yaptıkları iddia edildi.
Okulun hemen yanı başında böyle bir binanın bulunması öğrenci velilerinin tepkisine yol açtı.Yabancı uyruklu bayanların gündüz saatlerinde pencerelerden dışarı çıkarak, okulun bahçesine doğru seslendikleri ve KÜÇÜK YAŞTAKİ ÖĞRENCİLERE ARGO KELİMELER KULLANDIKLARI BİR VELİ TARAFINDAN AN BE AN KAYDEDİLDİ.

Olay hakkında görüştüğümüz bazı vatandaşlar, geçmişte olaya konu olan bina hakkında emniyete bir çok defa şikayet edildiği, fakat şu ana kadar herhangi bir olumlu sonuç elde edilemediği dile getirildi.
Bina altında bulunan esnaflar tarafından, “Bir çok defa şikayet ettikleri fakat bazı yollarla TÜRK KİMLİĞİ ALDIKLARINDAN DOLAYI emniyet mensuplarınında bir çözüm bulamadıklarını, binanın ığdır halkı tarafından kötü anılmasından dolayı, işyerlerimize ve ticaretimize zarar verdiği” şikayetleri dile getirildi.
Iğdır Valiliğinin ve Iğdır il emniyet müdürlüğünün, Toplum tarafından tepki gösterilen, yanı başında EĞİTİM KURUMLARININ BULUNDUĞU ve FUHUŞ İDDİASIYLA ÇALKALANAN BİNAYA gerekli işlemler yapacakları hususunda inancımız tamdır.Olayın takipçisiyiz…

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER