Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Rektör Alma’yı Ziyaret Etti

Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Başkanı Ercan Durak ve Iğdır İl Teşkilatı, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti. Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Teşkilatının Rektör Alma’yı ziyaretinde, Iğdır Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan da hazır bulundu. Rektör Alma, Osmanlı Diriliş […]

Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Rektör Alma’yı Ziyaret Etti
12 Ekim 2020 - 14:40 'de eklendi.

Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Başkanı Ercan Durak ve Iğdır İl Teşkilatı, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti.

Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Teşkilatının Rektör Alma’yı ziyaretinde, Iğdır Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan da hazır bulundu. Rektör Alma, Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Teşkilatının ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtirken, teşkilatın sivil toplum faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı. Osmanlı Diriliş ve Halk Harekatı Iğdır İl Teşkilatı ise, Rektör Alma’nın teşkilatlarına göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlik için teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER