Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Park Cerrahi Tıp Merkezi’nin Açılışı

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, HDP Iğdır Milletvekili Habip Eksik ile birlikte Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi’nin açılışına katıldı.Eş Başkan Akkuş, Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özcan’dan yeni açılan tıp merkezi hakkında bilgi aldı.Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, Bu tür tıp merkezlerinin Iğdır’da açılıyor olmasının, halkın daha iyi sağlık […]

Park Cerrahi Tıp Merkezi’nin Açılışı
26 Kasım 2019 - 9:05 'de eklendi.

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, HDP Iğdır Milletvekili Habip Eksik ile birlikte Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi’nin açılışına katıldı.
Eş Başkan Akkuş, Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özcan’dan yeni açılan tıp merkezi hakkında bilgi aldı.
Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş, Bu tür tıp merkezlerinin Iğdır’da açılıyor olmasının, halkın daha iyi sağlık hizmeti alabilmesine önemli katkı sağlayacağına inancım tamdır.
Özellikle sağlık ve eğitim bizim için çok önemlidir. Özel Park Cerrahi Tıp Merkezi’nin, ilimize hayırlı olmasını diyorum” şeklinde konuştu.
Iğdır Park Cerrahi Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özcan, Iğdır Belediye eş başkanı Yaşar Akkuş ve beraberindekilere, katılımlarından dolayı teşekkür ederek Tıp merkezi hakkında bilgi verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER