Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Prof. Dr. Göksu’dan Çocuk ve Gençlik Kütüphanesine Kitap Bağışı

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve yazar Prof. Dr. Sıtkı Göksu Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Kütüphanesine kitap bağışında bulundu. Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Kampüs Camii altında hizmete giren Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Kütüphanesi, yapılan alımların yanı sıra kitap bağışlarıyla da her geçen gün zenginleşiyor. Son olarak, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi […]

Prof. Dr. Göksu’dan Çocuk ve Gençlik Kütüphanesine Kitap Bağışı
16 Kasım 2020 - 11:04 'de eklendi.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve yazar Prof. Dr. Sıtkı Göksu Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Kütüphanesine kitap bağışında bulundu.

Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Kampüs Camii altında hizmete giren Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Kütüphanesi, yapılan alımların yanı sıra kitap bağışlarıyla da her geçen gün zenginleşiyor. Son olarak, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve yazar Prof. Dr. Sıtkı Göksu da Çocuk ve Gençlik Kütüphanesine kitap bağışında bulundu.

“Başarı Cep’te” ile birlikte 150 kadar kitap bağışladı

Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Kütüphanesinin Bir Kitap Bir Yazar kampanyasına katılım gösteren Prof. Dr. Göksu, kütüphaneye yeni çıkan eseri “Başarı Cep’te” ile birlikte 150 kadar farklı kitap bağışında bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER