Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

REKTÖR ALMA 2020-2021 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Törenine katıldı.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Akademik Yıl Açılış Töreninde açılış konuşmasını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında; “Koronavirüs salgını sebebiyle bir hayli zor şartlarda yürütülüyor olsa da akademik eğitim ve öğretimin kesintisiz devam […]

REKTÖR ALMA 2020-2021 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
16 Ekim 2020 - 15:08 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Törenine katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Akademik Yıl Açılış Töreninde açılış konuşmasını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında; “Koronavirüs salgını sebebiyle bir hayli zor şartlarda yürütülüyor olsa da akademik eğitim ve öğretimin kesintisiz devam etmesi çok önemlidir. Uzaktan eğitim tecrübesi elbette değerlidir ama örgün eğitimin yerini tutmayacağı açıktır. İnşallah mümkün olan en kısa sürede, diğer eğitim-öğretim kademelerinde olduğu gibi yükseköğretimde de yüz yüze eğitim-öğretimi başlatmayı hedefliyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından 2020-2021 Akademik Yılı’nın hayırlara vesile olmasını diledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER