Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma DAP Başkanı Adnan Demir’i Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir’i ziyaret etti. Rektör Alma’yı makamında ağırlayan DAP Başkanı Demir, bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Alma da, DAP Başkanı Demir’e misafirperverliği ve Üniversitemizde DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler için teşekkürlerini iletti. Gerçekleşen projeler değerlendirildi, yeni projeler görüşüldü Başkan Demir’in […]

Rektör Alma DAP Başkanı Adnan Demir’i Ziyaret Etti
30 Temmuz 2020 - 8:41 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir’i ziyaret etti.

Rektör Alma’yı makamında ağırlayan DAP Başkanı Demir, bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Alma da, DAP Başkanı Demir’e misafirperverliği ve Üniversitemizde DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler için teşekkürlerini iletti.

Gerçekleşen projeler değerlendirildi, yeni projeler görüşüldü

Başkan Demir’in makamındaki görüşmede Üniversitemizde DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler değerlendirilirken, planlaması yapılan yeni projeler hakkında da fikir teatisinde bulunuldu. Rektör Alma, Başkan Demir’le Üniversitemizin izolasyon malzemeleriyle ilgili projesini görüşmesinin yanı sıra DAP desteğiyle başlatılan “Bal Verimini Artırma” projesine ait özet proje dosyasını da sundu.

Rektör Alma’nın DAP Başkanı Demir’i ziyareti, karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER