Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma DAP Başkanlığını Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş ile birlikte DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen’i ziyaret etti. Rektör Alma’yı makamında ağırlayan DAP Başkanı Demirdöğen, bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Alma da, DAP Başkanı Demirdöğen’e misafirperverliği ve Iğdır Üniversitesinde DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler […]

Rektör Alma DAP Başkanlığını Ziyaret Etti
18 Kasım 2020 - 10:51 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş ile birlikte DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen’i ziyaret etti.

Rektör Alma’yı makamında ağırlayan DAP Başkanı Demirdöğen, bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Alma da, DAP Başkanı Demirdöğen’e misafirperverliği ve Iğdır Üniversitesinde DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler için teşekkürlerini iletti.

Gerçekleşen projeler değerlendirildi, yeni projeler görüşüldü

Başkan Demirdöğen’in makamındaki görüşmede Üniversitede DAP desteğiyle gerçekleştirilen projeler değerlendirilirken, planlaması yapılan yeni projeler hakkında da fikir teatisinde bulunuldu. Rektör Alma’nın DAP Başkanı Demirdöğen’i ziyareti, karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER