Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma, Tıp-Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyine Katıldı

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı Tıp-Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyine katıldı. Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı olağan toplantısı için dekanlar ve kurul üyeleri 19 Şubat Çarşamba günü saat 14:00’da bir araya geldi. Ankara’da YÖK toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimliği, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Fakültesi temsilcileri katıldı. […]

Rektör Alma, Tıp-Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyine Katıldı
21 Şubat 2020 - 10:26 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı Tıp-Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyine katıldı.

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı olağan toplantısı için dekanlar ve kurul üyeleri 19 Şubat Çarşamba günü saat 14:00’da bir araya geldi. Ankara’da YÖK toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimliği, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Fakültesi temsilcileri katıldı.

Toplantıya Iğdır Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı olarak katılan Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, olağan toplantı kapsamında kurul üyeleri ile görüş alışverişinde bulundular. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER