Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma TRT Erzurum Radyo Yayınına Katıldı

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, TRT Erzurum Radyosunun yayınına katılarak Iğdır Üniversitesi ile ilgili soruları cevaplandırdı. TRT Erzurum Radyosunun Rektör Alma ile mülakatında, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm ile ilgili başlıklar öne çıktı. Rektör Alma, salgın dolayısıyla bahar döneminde uzaktan eğitime geçildiğini ancak eğitimin imkânlar dâhilinde yüz yüze eğitim şeklinde yapılsa daha iyi olacağını […]

Rektör Alma TRT Erzurum Radyo Yayınına Katıldı
19 Ağustos 2020 - 12:10 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, TRT Erzurum Radyosunun yayınına katılarak Iğdır Üniversitesi ile ilgili soruları cevaplandırdı.

TRT Erzurum Radyosunun Rektör Alma ile mülakatında, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm ile ilgili başlıklar öne çıktı. Rektör Alma, salgın dolayısıyla bahar döneminde uzaktan eğitime geçildiğini ancak eğitimin imkânlar dâhilinde yüz yüze eğitim şeklinde yapılsa daha iyi olacağını mesajını verdi. Ayrıca Rektör Alma, Iğdır Üniversitesinin Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm için çalışmaların tamamladığını söyleyerek 2020-2021 eğitim yılı için uzaktan eğitim kararı alınması durumunda gerekli hazırlıkların yapıldığını belirtti.

Rektör Hakkı Alma mülakatın son bölümünde ise, Iğdır Üniversitesi’nin eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgiler vererek konuşmasını sonlandırdı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER