Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma Vali Yardımcısı Hasan Uğuz’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Hasan Uğuz’u makamında ziyaret edip yeni görevinde başarılar diledi. Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı olarak göreve başlayan Hasan Uğuz’u ziyaret etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uğuz, Iğdır Üniversitesinin çalışmalarının toplum nezdinde takdirle karşılandığını söyleyerek, Rektör Alma’nın […]

Rektör Alma Vali Yardımcısı Hasan Uğuz’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
21 Ağustos 2020 - 14:21 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı Hasan Uğuz’u makamında ziyaret edip yeni görevinde başarılar diledi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Vali Yardımcısı olarak göreve başlayan Hasan Uğuz’u ziyaret etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uğuz, Iğdır Üniversitesinin çalışmalarının toplum nezdinde takdirle karşılandığını söyleyerek, Rektör Alma’nın özverili yaklaşımları sayesinde üniversitede çok daha güzel işler yapılacağına inandığının mesajını verdi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ise, Vali Yardımcısı Hasan Uğuz’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti ve yeni görevinde başarılar dileyerek, Iğdır Üniversitesinin gelişmesinin Iğdır’daki bütün kurumlarla yapılacak olan ortak projelerle daha da hızlanacağını söyledi. Rektör Alma ayrıca, üniversitenin her geçen gün daha da gelişerek büyüdüğünü ifade etti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER