Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma ve Başakşehir İslami İlimler Akademisi’nden Vali Sarıibrahim’e Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Başakşehir İslami İlimler Akademisi’nden bir heyet, Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim’i makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Iğdır Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin yurt ve barınma sorunlarına yönelik çözüm önerileri konuşulurken; öğrenci imkânlarının iyileştirilmesi hususunda yapılacak çalışmaların neler olabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Rektör Alma ve Başakşehir […]

Rektör Alma ve Başakşehir İslami İlimler Akademisi’nden Vali Sarıibrahim’e Ziyaret
04 Eylül 2020 - 13:48 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Başakşehir İslami İlimler Akademisi’nden bir heyet, Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Iğdır Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin yurt ve barınma sorunlarına yönelik çözüm önerileri konuşulurken; öğrenci imkânlarının iyileştirilmesi hususunda yapılacak çalışmaların neler olabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektör Alma ve Başakşehir İslami İlimler Akademisi heyetinin kendilerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Vali Sarıibrahim, Iğdır Üniversitesine her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER