Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Alma’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Özkan Kılıç, Rektör Alma’nın bilgi birikimi ve tecrübesi ile önemli çalışmalar yaptığını söyledi. Rektör Alma ise, misafirperverliğinden ötürü Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Kılıç’a teşekkür ederek, üniversiteyi daha iyi noktalara taşımak için gayretle çalıştıklarının mesajını verdi. Ziyaret esnasında Rektör Alma ve Kılıç Iğdır’da […]

Rektör Alma’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
01 Kasım 2019 - 16:41 'de eklendi.
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Özkan Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Özkan Kılıç, Rektör Alma’nın bilgi birikimi ve tecrübesi ile önemli çalışmalar yaptığını söyledi.
Rektör Alma ise, misafirperverliğinden ötürü Aras Elektrik Iğdır İl Koordinatörü Kılıç’a teşekkür ederek, üniversiteyi daha iyi noktalara taşımak için gayretle çalıştıklarının mesajını verdi.
Ziyaret esnasında Rektör Alma ve Kılıç Iğdır’da yürütülen projeler ve gelecekte yapılması planlanan çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER